Nastia Flegar

Nastia Flegar je v současnosti poradcem slovniského ministra pro vzdělání, vědu a sport. Koordinuje práci ministra a státního tajemníka převážně v oblasti vzdělávání. Než začala pracovat na ministerstvu, získávala cenné zkušenosti v přípravě a implementaci projektů, které byli financovány různými fondy EU. Během své kariéry pracovala ve vzdělávání pro ŠKIS Association (asociace studenských klubů ve Slovinsku) a získala zkušenosti jako učitelka na několika jazykových školách.

JUDr. Vratislav Janda

Corporate Affairs Director, Nestlé Czech and Slovak

Vratislav Janda vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Dále studoval žurnalistiku a mezinárodní vztahy v Norsku, Německu a Švýcarsku.

Svou profesionální kariéru začal jako novinář odkud se přesunul na Ministerstvo zahraničích věcí. Účastnil se několika diplomatických misí na Středním východě, následně se zabýval oblastí národní bezpečnostní politiky a NATO, než se přesunul na velvyslanectví do amerického Washingtonu.

Ve své současné funkci je pan Janda zodpovědný za veškeré korporátní záležitosti Nestlé v České republice a na Slovensku. Pan Janda mluví plynně anglicky, německy, rusky a francouzsky.

Petra Jirůtková

Petra Jirůtková je studentkou ekonomie na Institutu ekonomických studií – Fakultě sociálních věd na Univerzitě Karlově. Vystudovala PORG Libeň. Základem pro další rozvoj jejích mezinárodních zkušeností bylo absolvování studia na George Heriot’s School ve Skotsku. Před pěti lety se stala součástí Khanovy školy, kde je nyní zodpovědná za veškerý matematický obsah. V Khanově škole vede tým překladatelů a také se aktivně podílí na tvorbě nových českých vzdělávacích videí.

Michal Kaderka

Absolvent PedF UK, do roku 2007 učil na plný úvazek v Lauderových školách v Praze. Od roku 2008 do 2014 pracoval pro přední komunikační agenturu Bison & Rose a nyní je na volné noze. Velmi úzce spolupracuje s EDUin o.p.s., píše pro vydavatelství Wolter Kluwer a pracuje jako analytik pro soukromý sektor. Je spoluzakladatelem Aliance pro otevřené vzdělávání a od roku 2010 vyučuje na pražském Gymnáziu Na Zatlance mediální výchovu pod názvem Svět médií. Je taktéž autorem otevřené učebnice k mediální gramotnosti pro učitele.

Ing. Zdeňka Matoušková, Ph.D.

HR Business Partner, Training and Development Manager, Nestlé Czech and Slovak

Zdeňka Matoušková vystudovala Fakultu stavební na ČVUT v Praze. Poté získala 17 let zkušeností z různých oborů lidských zdrojů z mnoha odvětví – od farmacie po bankovnictví, stavebnictví a FMCG.

Před šesti lety nastoupila slečna Matoušková do Nestlé a ke své současné kombinované funkci HR Business Partner & Talent, Training and Leadership Development Manager dále funguje jako interní kouč, mentor a trenér. Dále přednáší v oblasti HR na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Martin Roman

Posledních 20 let byl Martin Roman výkonným ředitelem a předsedou ve třech významných českých společnostech (Janka, Škoda, ČEZ). Je členem správní rady MOL Group. Je bývalým členem dozorčí rady Vienna Insurance Group a Českých drah. Vedle jeho aktivit v průmyslu byl vždy aktivním filantropem a zvlášť v odvětví vzdělávání. V roce 2011 odstartoval projekt Čtení pomáhá (ctenipomaha.cz) v České republice. V roce 2007 založil školu Nový PORG a v roce 2011 školu PORG Ostrava.